Mam zaszczyt być ciocią cudownych trojaczków : Jasia, Stasia i Zbysia. Są to niesamowite dzieci, które potrzebują i zasłużyły na Waszą pomoc. Dzięki Cudownej Mamie, która nigdy się nie poddaje, która zawsze jest przy nich pełna entuzjazmu, uśmiechu , oddana całą sobą oraz dzięki Waszej pomocy (1 % oraz dowolne darowizny ) chłopcy mają szansę na normalne życie, a ich Wspaniała Mama na zebranie sił na walkę z okropną chorobą ,jaką jest złośliwy nowotwór . Wiem, że jeżeli Wszyscy połączymy swoje siły to chłopcom będzie łatwiej zwalczyć przeciwności losu! Bardzo Was proszę o pomoc finansową dla Dzieci oraz o to, żeby każdy z Was przekazał tą informację swoim znajomym. Dziękuję w imieniu swoim ,Jasia, Zbysia i Stasia oraz ich Rodziców ; ) ;*

Krótka historia chłopców….

Staś -Jaś i Zbyś- urodzili się 12.08.2009 w 32 tygodniu ciąży trojaczej. Niestety urodzili się z dużym niedotlenieniem, sepsą, wylewami do komór mózgowych z II/III stopnia i do tego Staś ze stopą końsko-szpotawą o charakterze neurogennym. Staś jest już po operacji stopy, natomiast czeka go jeszcze długa rehabilitacja aby mógł normalnie chodzić.

 

Ponadto wystąpiły problemy związane z wcześniactwem i niedotlenieniem poporodowym. Dnia 8.03.2012 zdiagnozowano u całej trójki – AUTYZM. Potrzebna jest więc intensywna terapia ,aby ułatwić im przyszłe życie. IM SZYBCIEJ TYM LEPIEJ!!!

Chłopcy Jaś ,Staś, Zbyś są cudowni, robią duże postępy ,niestety przy trójce niepełnosprawnych dzieci, wydatków jest mnóstwo. Finanse z Fundacji potrzebne są na opłaty związane z : przedszkolem integracyjnym, wizytami logopedy, terapią Thomatisa, terapią w wodzie, terapią integracji sensomotorycznej , terapią cranio –sakralną , badaniami w ‘’Genomie’’. Dzięki terapiom może uda im się powiedzieć ‘’Mamo’’, może spodoba im się nasz świat i wyjdą do nas ze swojej autystycznej rzeczywistości, która dla nich jest ich obecnym światem.

Dlatego też, BARDZO PROSZĘ o 1% Waszego podatku lub dowolną darowiznę, aby umożliwić Stasiowi Jasiowi i Zbysiowi powrót do naszego świata. Chłopcy mają teraz 3.5 roku – mają jeszcze szanse. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ;)

 

1% Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą ” !!!!JEDNO KONTO DLA CAŁEJ TRÓJKI !!!

Ul. Łomiańska 5

01-685 Warszawa

!!! KRS: 0000037904

!!! W rubryce informacje uzupełniające -cel 1% wpisujemy

„ Brzezinscy Jan, Stanisław, Zbigniew 12709 ”

 

Darowizna – dowolna kwota o dowolnej porze:)

Darowiznę można przelać na niżej wymieniony numer konta:

15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 bank BPH

W tytule przelewu – „ Brzezińscy Jan, Stanisław, Zbigniew 12709 ”

 

Izabela Mazurkiewicz-Goś

CZY MOŻNA

czy można

odliczyć od podatku

za życie

za skazanie na autyzm

na wegetację

na deficyt ciszy

na bezsens i powtarzanie

czy można odliczyć

codzienne próby

przystosowania

relaksowania

różnicowania

czy można

wieczny niepokój

zamienić na wiarę

w cudowną pigułkę

którą jest

s a m o ż y c i e

czy…